Co o nás píší naši klienti?

Gabriela H.

zdroj Google

"Můj bratr, který je po mozkové příhodě, s omezenou hybností, udělal pod vedením Petry i Lucie obrovský pokrok, jak v hybnosti ruky, tak i ramene a dolní končetiny. Cvičení jsou náročná, ale pokrok po 3 týdnech je neuvěřitelně znatelný. Změny pozoruje nejen můj bratr, ale i vnější okolí. Moc oběma děkujeme a určitě moc doporučujeme."

Adam M.

zdroj Google

"Odbornice Petra z RehaThera mi pomohla dosáhnout vysněných cílů ve sportu. Na první sezení jsem přišel s bolestí ramene a levé části zad, ukázalo se, že mám špatné držení těla a odchlipující se lopatku. Problémy byly vyřešeny za nesmírně krátkou dobu, pomocí kompenzačních cviků, analýzy chůze a postoje. Petra je velice nápomocná a vstřícná. Všem mohu doporučit."

Adam K.

zdroj Google

"Trápil jsem se dlouhou dobu s levým kyčelním kloubem. Po dvou terapiích a poctivém cvičení doma, které mi ukázala milá slečna Lucie obtíže přestaly a já jsem pochopil, "že mi noha neupadne" i když už jsem byl připraven řešit při těch největších bolestech kloubní náhradu. Měl jsem pouze zkrácený jakýsi svalíček někde u kyčle. Moc děkuji za odbornou péči."

Zuzana M.

zdroj Facebook

"Chodíme do této ambulance se synem,který má DMO levostrannou hemiparezu a můžeme doporučit...skvělý profesionalni přístup, neustále získáváme nové informace, jak se synem pracovat, paní fyzioterapeutka Petra Smolová je užasný člověk, díky ní vidíme u syna pokroky."